Stará Garda 2017 - 16.ročník          2.9.2017  

 Results     Výsledky   

          Stará Garda 2017 kord            Stará Garda 2017 fleret              
Stará Garda 2017 šavle

FOTO

rzapadlo.rajce.idnes.cz/sportovni_serm%2C_Stara_Garda_2017%2C_veterani/

                                                                                            

 

Datum 

  Oddíl   

Nár.

Příjmení  

Jméno

K

F

Š

Kategorie

1

16.06.2017 04:25

Dukla Olomouc

CZE

Trčka

Roman

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

2

16.06.2017 06:47

Sportovní šerm Zlín

CZE

Jakešová

Blanka

X

X

 

AK II. ( 50 - 59 )

3

16.06.2017 07:37

Sokol Brno I

CZE

Ryneš

František

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

4

16.06.2017 10:48

AMU

CZE

Doležal

Bohuslav

 

 

X

AK III. ( 60 - 69 )

5

16.06.2017 11:36

Orel Hradec Králové

CZE

Čechák

Petr

X

X

 

AK II. ( 50 - 59 )

6

16.06.2017 15:33

ČŠK Riegel

CZE

Šolc

Michal

 

X

X

AK II. ( 50 - 59 )

7

16.06.2017 15:36

ČŠK Riegel

CZE

Šolc

Josef

 

X

X

AK IV. ( 70+ )

8

16.06.2017 23:05

SC Praha

CZE

Valkovič

Martin

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

9

21.06.2017 12:39

Dukla Praha

CZE

Jindra

Jan

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

10

02.07.2017 21:34

Slavoj Litoměřice

CZE

Bodó

Jiří

X

X

 

AK III. ( 60 - 69 )

11

20.07.2017 19:09

TJ Baník Most

CZE

Baborová

Zlata

X

X

X

AK I. ( 40 - 49 )

12

23.07.2017 18:52

Pulheimer SC

GER

Scholz

Jürgen

X

X

 

AK IV. ( 70+ )

13

23.07.2017 18:56

Pulheimer SC

GER

Wiech

Marceli

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

14

23.07.2017 18:57

Pulheimer SC

GER

Hamann

Rainer

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

15

23.07.2017 18:59

Pulheimer SC

GER

Mertens

Christoph

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

16

23.07.2017 19:00

Pulheimer SC

GER

Uhlenbrock

Wolfram

X

 

 

AK IV. ( 70+ )

17

23.07.2017 19:01

Pulheimer SC

GER

Justen

Trude

X

X

 

AK IV. ( 70+ )

18

23.07.2017 20:11

Orel Hradec Králové

CZE

Malinská

Martina

X

 

 

AK 0 ( 30 - 39 )

19

23.07.2017 20:12

Orel Hradec Králové

CZE

Hozák

Kamil

X

X

 

AK 0 ( 30 - 39 )

20

25.07.2017 10:55

Sportovní šerm Zlín

CZE

Traub

Zdeněk

 

X

 

AK IV. ( 70+ )

21

25.07.2017 14:08

SC Venlo

NED

Somers

Jan

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

22

25.07.2017 14:10

TV Emden

GER

Visser

Hans

X

X

 

AK IV. ( 70+ )

23

25.07.2017 14:13

Pulheimer SC

GER

Olhöft

Krista

 

X

 

AK IV. ( 70+ )

24

25.07.2017 14:14

Pulheimer SC

GER

Hadam

Emmi

 

X

 

AK IV. ( 70+ )

25

25.07.2017 14:15

Rheidter TV

GER

Ossenbühl

Thomas

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

26

28.07.2017 19:49

Dukla Praha

CZE

Hrudka

Bohumil

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

27

30.07.2017 12:37

Sportovní šerm Zlín

CZE

Maloň

Zdeněk

X

X

 

AK IV. ( 70+ )

28

03.08.2017 11:10

Lokomotiva Karlovy Vary

CZE

Kučera

Jan

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

29

06.08.2017 7:05:00

Orel Hradec Králové

CZE

Zapadlo

Richard

X

X

X

AK II. ( 50 - 59 )

30

07.08.2017 09:43

Sportovní šerm Ústí n.L

CZE

Balkó

Štefan

X

X

 

AK III. ( 60 - 69 )

31

08.08.2017 08:53

The Fencing Center of San Jose

CZE(USA)

Dolník

Vladislav

X

 

X

AK III. ( 60 - 69 )

32

08.08.2017 10:40

SC Praha Šerm

CZE

Šeiner

Roman

X

 

 

AK 0 ( 30 - 39 )

33

12.08.2017 10:10

Bohemians Praha

CZE

Chren

Dominik

X

X

X

AK IV. ( 70+ )

34

12.08.2017 16:32

KŠ SK Zlín

CZE

Sochor

Marek

X

X

 

AK 0 ( 30 - 39 )

35

12.08.2017 16:34

KŠ SK Zlín

CZE

Váhala

Bohumír

X

X

 

AK III. ( 60 - 69 )

36

13.08.2017 17:45

Piliscsaba SE

HUN

GLOWACZ

Miklós

 

 

X

AK III. ( 60 - 69 )

37

16.08.2017 16:20

Sportovní šerm Zlín

CZE

Hluchá

Silvie

X

X

 

AK I. ( 40 - 49 )

38

16.08.2017 16:22

Sportovní šerm Zlín

CZE

Herfurt

Oldřich

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

39

17.08.2017 11:37

TJ Baník Most

CZE

Bedrna

Radek

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

40

17.08.2017 11:41

TJ Baník Most

CZE

Lískovec

Petr

 

X

X

AK III. ( 60 - 69 )

41

17.08.2017 22:42

OSC Budapest

HUN

Gyiurkan

Judit

X

X

 

AK II. ( 50 - 59 )

42

17.08.2017 22:47

BVSC Budapest

HUN

Szini

Andrea

X

 

 

AK 0 ( 30 - 39 )

43

17.08.2017 22:49

OSC Budapest

HUN

Pap

Jenő

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

44

18.08.2017 19:33

Sokol Šternberk

CZE

Zoubek

Jiří

 

X

 

AK IV. ( 70+ )

45

21.08.2017 17:09

Bohemians Praha

CZE

Křížová

Ivana

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

46

22.08.2017 00:35

Sportovní šerm Zlín

CZE

OPAVSKÝ

Ilja

 

X

X

AK IV. ( 70+ )

47

22.08.2017 00:39

SC Praha

CZE

TOTUŠKOVÁ

Pavla

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

48

22.08.2017 09:29

Bohemians Praha

CZE

Milisderfer

Petr

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

49

23.08.2017 14:15

Sokol Brno I

CZE

Koutný

Hynek

 

 

X

AK II. ( 50 - 59 )

50

24.08.2017 20:25

Piliscsaba SE

HUN

Zsolt

Czuprák

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

51

25.08.2017 10:16

Angels Győr

HUN

Herczeg

Krisztina

 

X

 

AK I. ( 40 - 49 )

52

25.08.2017 10:50

Sportovní šerm Zlín

CZE

Dřímal

Zdeněk

X

 

 

AK IV. ( 70+ )

53

25.08.2017 11:07

Bohemians Praha

CZE

MORAVEC

Vladimír

X

X

 

AK I. ( 40 - 49 )

54

25.08.2017 13:10

Slavoj Litoměřice

CZE

Špatenka

Petr

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

55

25.08.2017 15:44

Akademia šermu Bratislava

SVK

Kollar

Gabriel

X

X

 

AK III. ( 60 - 69 )

56

25.08.2017 21:35

Sportovní šerm Ústí nad Labem

CZE

Ivančo

Alexandr

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

57

26.08.2017 09:36

Lokomotiva Plzeň

CZE

Jílek

Jaroslav

X

X

 

AK II. ( 50 - 59 )

58

26.08.2017 13:43

VŠTJ Fakulta stavební Praha

CZE

VÁVRA

Miroslav

X

X

 

AK II. ( 50 - 59 )

59

27.08.2017 09:30

Lokomotiva Plzeň

CZE

Skrovný

Petr

X

X

X

AK 0 ( 30 - 39 )

60

28.08.2017 09:02

Sokol Šternberk

CZE

Látal

Martin

X

X

X

AK II. ( 50 - 59 )

61

28.08.2017 10:12

VŠTJ Fakulta stavební Praha

CZE

Svoboda

Ivo

X

 

 

AK III. ( 60 - 69 )

62

28.08.2017 10:22

TJ Lokomotiva Teplice

CZE

Biebl

Karel

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

63

28.08.2017 10:58

Sportovní šerm Zlín

CZE

Bukovský

Marek

X

 

X

AK 0 ( 30 - 39 )

64

28.08.2017 13:41

Sportovní šerm Zlín

CZE

Navrátil

Eduard

X

 

X

AK 0 ( 30 - 39 )

65

28.08.2017 23:25

RedGym Třebíč

CZE

KOŇAŘÍKOVÁ

Martina

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

66

28.08.2017 23:27

RedGym Třebíč

CZE

GROSS

Jan

X

 

 

AK II. ( 50 - 59 )

67

29.08.2017 08:21

TJ Slavoj český Těšín

CZE

Sokol

Vratislav

 

X

 

AK I. ( 40 - 49 )

68

29.08.2017 09:50

Sokol Brno I

CZE

Vladík

Radim

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

69

30.08.2017 14:41

VSK ČVUT Praha

CZE

Krejčík

Jan

X

 

 

AK 0 ( 30 - 39 )

70

31.08.2017 15:50

Ekonom Praha

CZE

Kolbe

Stanislav

X

 

 

AK I. ( 40 - 49 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení na soutěž

Nebyly nalezeny žádné záznamy.