STARÁ GARDA 21.9.2013

20.09.2013 09:35

 

21.9.2013 pořádáme již 12.ročník turnaje Stará garda

Všichni jste do Hradce srdečně zváni!

Stará Garda 2013 - propozice               Startovní listina

  Příjmení Jméno oddíl kategorie Fleret Kord Šavle
1 Šolc Josef ČSK Riegel Praha AK4 x x x
2 Šolc Michal ČSK Riegel Praha AK1 x x x
3 Valkovič Martin SC Praha AK2   x  
4 Jindra Jan Dukla Praha AK2   x  
5 Ivančo Alexandr Sportovní šerm Ústí n/L AK1 x x x
6 Křížová Ivana Bohemians Praha AK1 x x x
7 Čechák Petr OREL HK AK1 x x x
8 Zapadlo Richard OREL HK AK1 x x x
9 Mensdorff Jan Bohemians Praha AK2 x x x
10 Turner Pavel Dukla Praha AK1   x  
11 Biebl Karel TJ Lokomotiva Teplice AK1   x  
12 Jakeš Jiří TJ Lokomotiva Teplice AK3   x  
13 Baborová Zlata TJ Lokomotiva Teplice AK1   x  
14 Zaschke Pavel TJ Lokomotiva Teplice AK2 x x  
15 Klaudyová Lenka OREL HK AK1 x x  
16 Skokanová Dana OREL HK AK1 x x  
17 Studený Václav TJ Sokol Brno I. AK1   x  
18 Schindler Robert ASPV SK ZLIN AK4 x x  
19 Strážnická Jana ASPV SK ZLIN AK1 x x  
20 Vajda Radim ASPV SK ZLIN AK3 x x x
21 Hluchá Silvie

Sportovní šerm Zlín

AK1 x x  
22 Jakešová Blanka

Sportovní šerm Zlín

AK2 x x  
23 Maloň Zdeňek

Sportovní šerm Zlín

AK3 x x  
24 Čižmář Luděk TJ Sokol Brno I. AK4     x
25 Chmela Vít TJ Sokol Brno I. AK2     x
26 Koutný Hynek TJ Sokol Brno I. AK2     x
27 Peštál Milan TJ Sokol Brno I. AK4   x x
28 Praveček Karel TJ Sokol Brno I. AK3     x
29 Cimlerová Zuzana ČŠK Riegel Praha - TJ Baník Praha AK2   x  
30 Liška Roman Slavoj Český Těšín AK1 x    
31 Ryneš František TJ Sokol Brno I. AK3   x  
32 Látal Matin Šerm Sokol Šternberk AK2 x x x
33 Jílek Jaroslav TJ Lokomotiva Plzeň AK1   x  
34 Svoboda Ivo VŠTJ Fakulta stavební Praha AK2 x x  
35 Studený František TJ Sokol Brno-Židenice AK1 x    
36 Vlček Belcredi Martin TJ Sokol Brno-Židenice AK0 x    
37 Prozr Oldřich Bohemians Praha AK2 x   x
38 Pryl Dobromil Sokol Vršovice  AK0   x  
39 Milisderfer Petr Sokol Vršovice AK1   x  
40

Balkó

Balkó

Klub Sportovního šermu Ústí nad Labem

AK2 x x  
41 Váhala Bohumír Klub šermu SK Zlín AK3 x x  
42

Vladík

Radim

TJ Sokol Brno I. AK1   x  
43 Navrátil Vít OREL HK AK1 x x  
44 Lískovec Petr

TJ Baník Most

AK2 x   x
45 Pavlíček Tomáš

TJ Baník Most

AK1 x    
46 Mencl Jiří

TJ Baník Most

AK1   x  
47 Kučera Jan Lokomotiva K.Vary AK3   x